Szelki dla psów Szczecin

Coraz więcej właścicieli psów wybiera szelki zamiast obroży, a co za tym idzie, to akcesorium stało się zdecydowanie lepiej dostępne w sklepach. Warto zatem wiedzieć, jaki zalety posiadają szelki dla psów i czemu są lepsze od obroży.

Jako producent akcesoriów dla psów, posiadamy w swoim asortymencie szelki sportowe oraz norweskie szelki regulowane, pasujące nie tylko dla małych psów, ale także dla tych większych. Nasze szelki oferujemy właścicielom psów ze Szczecina i nie tylko. Cechują się one doskonałym materiałem, który jest trwały, solidny, lecz miękki jednocześnie, dzięki czemu nie obciera skóry psa, nie powoduje dyskomfortu ani urazów wewnętrznych. Szelki dla psów Szczecin

Szelki sportowe i norweskie – Szczecin

Choć sklepy zoologiczne zapewniają już coraz większy wybór szelek i obroży, które są coraz bardziej wymyślne, warto wybrać te, które naprawdę będą pasowały naszemu psu, gdyż jego szczęście jest tutaj najważniejsze. Obroża jest odpowiednia wówczas tylko wtedy, gdy pies jest masywny i ma grubą, miękką sierść, która może zneutralizować nieprzyjemne uczucie. Jako znawcy psich zachowań i preferencji wiemy, że psy lepiej czują się w szelkach, niż w obroży, która powoduje u nich brak komfortu i nieprzyjemny ucisk. Któż z nas chciałby nosić na szyi coś, co przy lekkim pociągnięciu sprawia, że niemal się dusimy?

Dla naszych psich klientów ze Szczecina, oferujemy szelki norweskie i sportowe, które zostały uprzednio odpowiednio przetestowane i sprawdzone przez ekspertów. Liczy się nie tylko jakość, ale także bezpieczeństwo. Materiał szelek musi być miękki, lecz solidny, aby pies nie zerwał ich podczas spacerów i aby szelki stanowiły mocną konstrukcję, stabilizującą postawę psa.

Szelki sportowe polecamy psom, które bardzo lubią aktywność fizyczną i często biegają po parkach lub też są specjalnie tresowane. To gwarancja wygody, pewności, bezpieczeństwa i doskonałej jakości. Dzięki temu, że w naszym sklepie znajdują się różne rozmiary szelek sportowych, każdy pies może je nosić bez problemu.

Szelki norweskie, to rozwiązanie na jesień lub zimę. Pasują zarówno dla psów o większych wymiarach oraz dla małych i drobnych czworonogów. Są podszyte miękkim obszyciem, regulowane i niezwykle gustowne.

Szelki dla psów Warszawa Szelki dla psów Kraków Szelki dla psów Poznań Szelki dla psów Wrocław Szelki dla psów Łódź Szelki dla psów Gdańsk Szelki dla psów Katowice Szelki dla psów Bydgoszcz Szelki dla psów Lublin