Szelki dla psów Katowice

Jako producent akcesoriów dla psów, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć szelek dla psów, które spełnią oczekiwania nie tylko właścicieli, ale przede wszystkim czworonogów. Wykonaliśmy je z najwyższej jakości materiałów, przyjaznych i bezpiecznych dla psów, zarówno tych dużych, jak i małych. Nasze szelki są dostępne w Katowicach i nie tylko! Szelki dla psów Katowice

Specyfiką naszych szelek dla psów jest to, że mogą nosić je każde rasy, od piesków dużych, po najdrobniejsze. Zapewniliśmy szelki dla Owczarków, Buldogów, a także dla kundelków, czy Yorków. Kierowaliśmy się ich komfortem, dlatego nasze szelki All for dogs są tak wygodne, regulowane, podszyte miękkim materiałem, który zapewni dobre samopoczucie i uchroni przed obtarciami.

Wybierając szelki dla psa, który jest aktywny fizycznie, musimy kierować się faktem, że taki produkt nie może ograniczać ruchów naszego czworonoga. Pies wykonując gwałtowne ruchy, musi czuć się dobrze, a jego kręgosłup musi być stabilnie podtrzymywany. Szelki, które są źle dobrane, mogą spowodować u psa wadę postawy i problemy z kręgosłupem. Aby tego uniknąć, kupujmy tylko sprawdzone i polecane szelki, które dopasowane są do rasy, charakteru naszego psa, a także do jego rozmiaru.

Nasi klienci z Katowic mogą zakupić także szelki norweskie, które polecane są do noszenia przez psy w zimie i jesienią. To szelki, które są niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku, a także ciepłe. Istotna jest także regulacja szelek, która zapewnia idealne dopasowanie ich do ciała zwierzęcia.

Szelki jako bezpieczne rozwiązanie

Nosząc na szyi obrożę, pies może czuć się niekomfortowo i przy lekkim pociągnięciu za smycz, jego kręgosłup może ulec uszkodzeniu. To bardzo niebezpieczne i często zdarzające się zachowanie, które prowadzi do problemów zdrowotnych czworonoga.

Szelki są o wiele bezpieczniejszym wyjściem, gdyż zakładane na całe ciało, nie powodują uczucia przyduszenia, ani nie uciskają kręgosłupa. Pies czuje się na nich stabilniej i pewniej. Jeśli szelki są dobrane rozmiarowo do gabarytów psa, będą z pewnością wygodnym akcesorium, które dopasuje się do ciała.

Zapraszamy klientów z Katowic do zakupów wysokojakościowych szelek dla swoich psów.

Szelki dla psów Warszawa Szelki dla psów Kraków Szelki dla psów Poznań Szelki dla psów Wrocław Szelki dla psów Łódź Szelki dla psów Gdańsk Szelki dla psów Szczecin Szelki dla psów Bydgoszcz Szelki dla psów Lublin