Zestaw ALLFORDOGS MINI

Zestawy z serii All for dogs Mini to akcesoria dla psów przeznaczone dla małych, malutkich oraz minipsiaków. W skład zestawu wchodzą zarówno smycz, jak i szelki, które są wykonane z solidnych i wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu czworonogi mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie!

Krój szelek doskonale dopasowuje się do ciała każdego pieska, co sprawia, że czuje się on komfortowo i pewnie. Dodatkowo szelki posiadają możliwość regulacji w razie, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Do produkcji zestawu z serii mini, wykorzystano wysokiej jakości bawełnę, która jest miękka i przyjemna w dotyku. Jest to bardzo istotne, gdyż zestaw mini przeznaczony jest dla najmniejszych czworonogów, szczególnie wrażliwych na otarcia i dotyk, a także tych, posiadających delikatną i cienką skórę.

Jako producent akcesoriów dla psów, cenimy sobie wyłącznie te produkty, które spełnią nie tylko nasze oczekiwania, ale także sprawią radość naszym czworonożnym klientom. Zestaw All for dogs Mini, to szelki i smycz zaprojektowane z myślą o najmniejszych pieskach, które zasługują na komfort, bezpieczeństwo i czerpanie stuprocentowej przyjemności ze spacerów ze właścicielami.