Szelki dla psów Lublin

Dobre szelki dla psa powinny być dobrane odpowiednio do rozmiaru psa, wówczas nie będą one stanowiły zagrożenia dla postawy zwierzaka. To niezwykle istotne, aby nasz pies czuł się dobrze w szelkach, które nie będą go uciskały ani ograniczały jego ruchów. Właśnie dlatego, aby każdy pies mógł cieszyć się komfortem podczas spacerów w szelkach, stworzyliśmy szereg wyjątkowych produktów, w tym właśnie szelek dla psów z LublinaSzelki dla psów Lublin

Do naszego internetowego sklepu All for dogs, zaglądają miłośnicy psów, którzy tak jak my, chcą zaoferować swoim pupilom najwygodniejsze akcesoria i najlepsze rozwiązania.

Dzięki przetestowanym materiałom, z których stworzyliśmy szelki dla psów, dajemy gwarancję solidności, wytrzymałości i wygody.

Szelki również dla szczeniąt

Psy, które nie potrafią przyzwyczaić się do chodzenia na luźnej smyczy, a także szczenięta, które są zbyt małe, aby nakładać im na szyję obroże, powinny wypróbować spacery w szelkach. To bezpieczne i wygodne rozwiązanie, a co najlepsze, również małe pieski mogą nosić szelki, stabilizujące ich postawę.

Właściciel, prowadząc psa na smyczy dopiętej do szelek, ma nad nim lepszą kontrolę. W przypadku szarpnięcia, pies nie czuje dyskomfortu, a szelki nie podduszają go. Ponadto, obroża może źle wpłynąć na kręgosłup i ogólną postawę zwierzaka, natomiast szelki nie są dla niego tak groźne.

Inną kwestią jest to, że z obroży dużo łatwiej jest się uwolnić. Szelki z racji swojej konstrukcji, zapewniają większe bezpieczeństwo, a pies nie może szybko wysunąć się z szelek tak, jak bez problemu mógłby zrobić to z obrożą. To daje właścicielom pewność, że pies nie ucieknie nawet, gdy szelki przypadkowo się rozepną.

W asortymencie naszego sklepu z akcesoriami dla psów, wprowadziliśmy szelki norweskie i sportowe, dostępne w Lublinie i nie tylko. Czym się one różnią? Otóż sportowe szelki są przeznaczone dla psów, które uprawiają sport, biegają, skaczą i pokonują tory przeszkód. Takie szelki wówczas zapewnią mu przede wszystkim wygodę, ale i stabilność. Szelki norweskie są rozwiązaniem na zimę i w każde chłodniejsze dni. To doskonała opcja na spokojne spacery. Nasze szelki są regulowane i dostępne w różnych rozmiarach, od S po L, zatem każdy pies może nosić je ze swobodą!

Zapraszamy klientów z Lublina po szelki dla psów z naszej marki!

Szelki dla psów Warszawa Szelki dla psów Kraków Szelki dla psów Poznań Szelki dla psów Wrocław Szelki dla psów Łódź Szelki dla psów Gdańsk Szelki dla psów Katowice Szelki dla psów Szczecin Szelki dla psów Bydgoszcz